The Boys Oglądaj Online na Fili cc

The Boys
The Boys online

Produkcja jest oparta na popularnej serii komiksów autorstwa Gartha Ennisa oraz Daricka Robertsona. Serial opowiada historię tytułowej, tajnej grupy agentów, która została powołana, aby kontrolować zachowania superbohaterów, które stają się coraz bardziej lekkomyślne. W swojej pracy członkowie The Boys muszą czasami posunąć się nawet do likwidacji niesfornych herosów The Boys online.

The Boys używa, aby opowiedzieć swoją historię o superbohaterskiej działalności wywrotowej. szyderstwo „pierdol się” było wystarczająco przekonujące, by zakamuflować coraz bardziej powtarzającą się historię o nieodłącznym faszyzmie genetycznie zmodyfikowanych bohaterów. Ale w trzecim sezonie te uroki zaczynają nosić. Te osiem odcinków jest łatwe do obejrzenia, ale łatwo je zapomnieć, a satyryczna tożsamość The Boys kiedyś zaginęła pod wnętrznościami, nasieniem, radioaktywnymi odpadami i neonowozielonymi wymiocinami pokrywającymi nierówne poboczne wątki tego sezonu.

Fake news, korporatyzacja polityki, amerykański imperializm jako skorumpowany kapitalizm, aspekt celebrytów związany z zarządzaniem wizerunkiem i ruch Ja też były elementami narracji od samego początku The Boys as TV. Seria komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, która trwała od 2006 do 2012 roku, była wytworem ery Busha, a adaptacja Erica Kripkego dla The Boys online, która miała premierę w 2019 roku, jest w dużej mierze ukształtowana przez ponure osobliwości lat Trumpa. Połącz te dziesięciolecia politycznej okropności z jednoczesnym przejmowaniem filmów i telewizji przez monokulturę superbohaterów , a zaczynają pojawiać się pewne wzorce stazy.

60m 2019

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Boys
  • Data pierwszej emisji: 25-07-2019
  • Data końcowej emisji: 07-07-2022
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Sci-Fi & Fantasy

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The Boys fili

Fili zakończyło swoją działalność.

Serial można obejrzeć na zaprzyjaźnionym serwisie - Zalukaj


Przekierowanie na Zalukaj-TV.pl