Obi Wan Kenobi Oglądaj Online na Fili cc

Obi-Wan Kenobi
Obi Wan Kenobi online

Podczas panowania Imperium Galaktycznego były mistrz Jedi, Obi-Wan Kenobi, wyrusza w kluczową misję, by stawić czoła sojusznikom, którzy stali się wrogami i stawić czoła gniewowi Imperium.

Po pierwsze, najbardziej charakterystyczną cechą Obi Wan Kenobi online w nowej erze Gwiezdnych Wojen jest to, że po raz pierwszy od czasu przejścia na telewizję franczyza nie dotyczyła faceta w hełmie. Bez szacunku dla The Mandalorian czy The Book of Boba Fetta , ale są to programy, które sprzedawano na podstawie ikonografii bardziej niż postaci – coś, co przypominało widzom za każdym razem, gdy logo serii Gwiezdnych Wojen pojawiało się na ekranie po błyskach robotów i hełmów. Tylko jedna postać nosi maskę w Obi-Wan Kenobi : Darth Vader, a jej obecność lub brak ma zawsze znaczenie . W swoim krótkim sześcioodcinkowym cyklu Obi-Wanzatrzymałem spektakl, by skupić się na ludziach — i to głównie odbija się od tego, jak bardzo tęskniłem za nimi w innych opowieściach o Gwiezdnych Wojnach.

W centrum tego znajdują się dwa główne występy Obi-Wana . Jako Obi Wan Kenobi online, Ewan McGregor gra załamanego człowieka na wygnaniu, żołnierza, który wie, że przegrał wojnę, ale wciąż jest proszony o jej walkę, czuwając z daleka nad młodym Lukiem Skywalkerem. Jak przystało na postać, która dzieli nazwę serii, każda nuta podróży Obi-Wana brzmi prawdziwie, w dużej mierze dzięki występowi McGregora.

47m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Obi-Wan Kenobi
  • Data pierwszej emisji: 26-05-2022
  • Data końcowej emisji: 22-06-2022
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Dramat, Sci-Fi & Fantasy

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Obi Wan Kenobi fili

Fili zakończyło swoją działalność.

Serial można obejrzeć na zaprzyjaźnionym serwisie - Zalukaj


Przekierowanie na Zalukaj-TV.pl