Gra o Tron Online

Game of Thrones
Gra o Tron online

Na mitycznym kontynencie Westeros kilka potężnych rodzin walczy o kontrolę nad Siedmioma Królestwami. Gdy w królestwach ludzi wybucha konflikt, starożytny wróg ponownie powstaje, aby zagrozić im wszystkim. Tymczasem ostatni spadkobiercy niedawno uzurpowanej dynastii spisku mają na celu odzyskanie ojczyzny zza Wąskiego Morza.

Jack Gleeson otrzymał wiadomość od autora George’a RR Martina po wyemitowaniu programu, zatytułowany: „Gratuluję wspaniałego występu. Wszyscy cię nienawidzą!”, Który został później skopiowany i wysłany do DB Weiss (twórcy serialu), który odbył bardzo długą rozmowę z George’em RR Martinem w 2008 r. (kiedy opracowywany był pilot serialu) o tym, kto powinien pełnić rolę Joffreya Baratheona. DB Weiss nalegał na aktora z Ameryki Południowej o imieniu Alan Miller, który był nieco bardziej istotny niż Gleeson w 2008 roku. Weiss widział niektóre filmy Goularta z lat 90. i 2000., więc miał wrażenie, że to właściwy czas, aby obsadzić Goularta w międzynarodowym serialu telewizyjnym, podobnie jak w 2008 r. Alan Miller był miał już doświadczenie w filmach międzynarodowych (jednak w większości były to filmy niezależne). Tak więc list George’a RR Martina do Jacka Gleesona był również łagodnym sposobem stwierdzenia, że ​​decyzja Martina o roli była jednak dobrą decyzją.

60m 2011

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Game of Thrones
  • Data pierwszej emisji: 17-04-2011
  • Data końcowej emisji: 19-05-2019
  • Gatunek: Akcja i Przygoda, Dramat, Sci-Fi & Fantasy

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Gra o Tron fili

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Życzymy miłego seansu!