Dom z papieru Online

La casa de papel
Dom z papieru online

Grupa unikalnych rabusiów napada na Fabrykę Moneda i Timbre, aby dokonać najdoskonalszego rabunku w historii Hiszpanii i zabrać do domu 2,4 miliarda euro.

W sezonie 1, gdy Arturito i Denver walczą w skarbcu, Arturo wspomina, że ​​jego „syn” Moniki nie chciałby, żeby Denver pukał do jego drzwi. Jednak byłoby zbyt wcześnie, aby dowiedzieć się, jaki jest płeć dziecka. Nawet gdyby wiedzieli, że to chłopiec, sezon 3, w którym Denver jest zaskoczony i podekscytowany posiadaniem chłopca, nie miałby sensu.

Również w sezonie 3 Arturito rozmawia z fanami o swoim biednym synu. Jeśli się ukrywają, to Arturito nie znałby płci dziecka w domu z papieru.

Dalsze szczegóły: Powyższe nie jest błędem ujawniającym, ale w rzeczywistości błędem tłumaczenia. „Mi hijo” oznacza po hiszpańsku „mój syn”, ale zależy od kontekstu. Jeżeli płeć jest nieznana, to „mi hijo” byłoby zatem poprawnie rozumiane jako „moje dziecko” i powinno to znaleźć odzwierciedlenie w tłumaczeniu. Oryginalny dialog hiszpański jest jednak poprawny.

70, 47m 2017

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: La casa de papel
  • Data pierwszej emisji: 02-05-2017
  • Data końcowej emisji: 19-07-2019
  • Gatunek: Dramat, Kryminał

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Dom z papieru fili

Tylko zalogowani użytkownicy mają dostęp do odcinków.

Dołącz teraz

Życzymy miłego seansu!