Zwierzyna Online

Prey
Zwierzyna online

Facet i dama są tam zakochani. Całowanie, pływanie, chodzenie ramię w ramię. Piękny. Doskonały. Teraz las: Pięciu facetów Deliverance płynie kajakami w górę rzeki. To wieczór kawalerski Romana (David Kross), więc on i jego brat Albert (Hanno Koffler) i przyjaciele Vincent (Yung Ngo), Peter (Robert Finster) i Stefan (Klaus Steinbacher) trochę się dogadują. Kończą się jak nastoletni chłopcy i wędrują do ruin zamku, aby podziwiać scenerię. Siedzą przy ognisku, kiedy w oddali słyszą strzały, ale może nie dość daleko. Prawdopodobnie tylko myśliwy. Nie ma się o co martwić. W ogóle nic… zupełnie nic… zupełnie nic?

Wśród chłopaków jest trochę rozmów na temat pracy tej i pracy tamtej, odrywając przykrywkę od napięcia między kolesiami. Natrafiają na małą zabawkę jednorożca, którą Albert chowa jako pamiątkę. Założę się, że nie ma tam nic znaczącego. Zupełnie nic. Albert prawie wpada do szczeliny, rozwalają sobie nawzajem jaja, po prostu kolejna wyprawa na kemping. Wracają do samochodu i znów słychać strzał, tym razem bliżej. Rozglądają się i trochę krzyczą. To musi być sezon polowań i musi być myśliwym, a myśliwy musiał chybić, bo kula drasnęła ramię Alberta. Ups?

1h 26m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Prey
  • Data wydania: 10-09-2021
  • Rodzaj: Thriller

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider
Zwierzyna fili
Życzymy miłego seansu!