Zaginione miasto Online

The Lost City
Zaginione miasto online

Tatum świetnie nadaje się do obsady takiej roli na kilku poziomach; nie tylko wygląda tak, jakby pasował do okładki romansu w miękkiej okładce, jest także aktorem, który rozumie swój urok i wielokrotnie udowadnia, że ​​nie boi się grać go dla śmiechu. Bullock jest również bardziej niż szczęśliwa, że ​​może wpłynąć na fizyczną niezręczność swojej postaci i ewentualne zrzucenie jej kłującej powierzchowności – to też nie jest dla niej obce terytorium. Razem para emanuje zabawą i uczuciem, w które łatwo się wciągnąć.

Inni członkowie obsady drugoplanowej, zwłaszcza bardzo mile widziana Patti Harrison jako histerycznie zaangażowana menedżerka mediów społecznościowych Loretty, dodają jasne, dziwaczne ciosy humoru do scenariusza, który w przeciwnym razie gra go według liczb (co dziwne, to nie jest krytyka, „The Lost City” pracuje ze skuteczną formułą). Radcliffe to jedyny element filmu, który nie działa tak dobrze jak reszta. Jego postać jest jedynym obszarem, w którym film próbuje zmienić utrwalone archetypy, a rezultatem jest to, że czuje się nie na miejscu w historii, w której wszyscy inni wygodnie wpasowują się w swoje role.

1h 32m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Lost City
  • Data wydania: 24-03-2022
  • Rodzaj: Akcja, Komedia, Przygodowy

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Zaginione miasto fili
Życzymy miłego seansu!