Zabójcza gra Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Zabójcza gra online

Ona próbuje tutaj ponownie, grając mamę z przedmieść, która jest także podróżującą po całym świecie zabójczynią, ukrywającą te słowa przed mężem (w tej roli David Oyelowo).

Jednak pochłaniający wszystko charakter jej pracy zaczyna zżerać ich związek i gdy ona zapomina o ich rocznicy, para postanawia nieco urozmaicić sytuację, angażując się w odgrywanie ról w hotelu w mieście. Spotkają się w holu, udają nieznajomych i zabiorą rzeczy z powrotem do pokoju Zabójcza gra fili. Ale kiedy wścibski nieznajomy, grany przez Bill Nighy, interweniuje, sprawy się komplikują.

Poniżej znajduje się dokładnie to, czego można by się spodziewać – strzelanina, pościg, tajemnicza organizacja – ale nigdy dość tego, czego by się nie dało, znajomy misz-masz potrzebujący przekonującego powodu do istnienia.

To w większości adekwatna wersja tego filmu Zabójcza gra online– nigdy nie jest tak nieśmieszna ani tak szaleńczo niespójna, jak to tylko możliwe – ale brakuje jej do tego stopnia, że ​​często zapominałem, że oglądam coś niezależnego i że być może był to odcinek pilotażowy na występ, może pod koniec sezonu znowu zobaczę, po co tu jesteśmy.

1h 41m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Zabójcza gra


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.