Zabójca 2023 Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Zabójca 2023 online

Fanatycznie skupiona akcja tylnej straży zabójcy, mająca na celu własne przetrwanie, zabiera go z Paryża, przez Dominikanę (gdzie ma odległą, luksusową hacjendę) do Nowego Orleanu – gdzie musi przede wszystkim spotkać się z profesorem prawa, który zrekrutował go do tego biznesu w Zabójca cały film– na Florydę, a następnie do Nowego Jorku, a następnie do Chicago, aby spotkać się z baronem kryptowalut, który za wszystko płaci.

Rezultatem jest przemoc przeplatana onirycznym zajęciem przebierania się i zacierania śladów, niekończącymi się fałszywymi nazwiskami, którymi jest z uśmiechem witany przy kasach biletów lotniczych i wypożyczalniach samochodów; istnieją niezliczone więzienia i niezliczone schowki, w których przechowywana jest jego broń, gotówka i fałszywe paszporty.

Wszystko to jest zabawnie absurdalne, a jednak czyste przekonanie i śmiertelna ostrość, jakie Fassbender i Fincher wnoszą do tego baletu anonimowego profesjonalizmu, sprawiają, że oglądanie go jest bardzo przyjemne.

Są też momenty, kiedy pozory realizmu są niepokojące: czy to naprawdę prawda, że ​​przez drzwi zabezpieczone elektronicznym pilotem można się dostać, po prostu fotografując je telefonem, a następnie zamawiając breloczek z Amazonu? Może to jest.

1h 58m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Zabójca 2023


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.