Top Gun Maverick Online

Top Gun: Maverick
Top Gun Maverick online

Tom Cruise przedstawił film, który wyreżyserował Joseph Kosinski, za pośrednictwem łącza wideo na CinemaCon w Las Vegas w czwartek (28 kwietnia).

Następnie pokazano go tłumowi wystawców kinowych i dziennikarzy, którzy po zakończeniu filmu zebrali ogromne pochwały. Sądząc po reakcji, wydaje się, że kontynuacja jest nawet lepsza niż oryginał z 1986 roku, Top Gun .

Redaktor naczelna The Wrap , Sharon Waxman , napisała: „Miałem właśnie radosne doświadczenie oglądania Top Gun: Maverick na #CinemaCon. Old schoolowe kręcenie filmów w najlepszym możliwym sensie – Tom Cruise, uchylam kapelusza. Zawstydzasz najmłodsze gwiazdy. Co za przejażdżka.”

Drew Taylor , scenarzysta TheWrap , dodaje: „#TopGunMaverick to głębokie przeżycie kinowe i bez wątpienia najlepszy film roku. To, co osiągnęli Kosinski, @chrismcquarrie, @eddiehamilton i oczywiście @TomCruise, jest epickie i intymne, zatrzymujące serce i łamiące serce. Niezależnie od tego, jak dobrze się wydaje, jest lepiej”.

Reporter Ankler , Jeff Sneider , powiedział: „TOP GUN: MAVERICK to doskonały hit kinowy. Nie tylko zawierał olśniewające sekwencje walki powietrznej, ale nawet płakałem, to takie emocjonalne. I nazwij mnie szaloną, ale pokornie przewiduję, że w przyszłym roku otrzyma nagrodę dla najlepszego filmu. To nie tylko TAK dobre, ale BARDZO dobre.”

W międzyczasie Jamie Graham z Total Film napisał na Twitterze: „ Nie jestem pewien, czy można stworzyć lepszą kontynuację niż Top Gun: Maverick . Jeśli podoba Ci się oryginał, jest to wszystko, na co czekałeś 36 lat, równoważąc nostalgiczne oddzwonienia ze świeżą, dynamiczną fabułą i OSZAŁAMIAJĄCĄ fotografią lotniczą. Totes emosh też.

2h 11m 2022

Życzymy miłego seansu!