Thor Miłość i grom Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Thor: Love and Thunder
Thor Miłość i grom online

Marvel’s Thor: Love and Thunder opowiada historię tytułowego bohatera, który stracił motywację, cel i urok. Szczerze mówiąc, podziela te podstawowe problemy i staje się metaforą całego „No cóż, co teraz?” Faza czwarta. Ma wrażenie imprezy, na której nikt nie chce być, lub filmu, który istnieje tylko dlatego, że Marvel potrzebował bezpiecznej kontynuacji wśród przystawek franczyzowych, z głównym DJ-em wściekle krzyczącym na gości, aby tańczyli, śmiali się i zachowywali, jakby się bawili.

Jak X-Men: Ostatni bastion , Thor 4próbuje zaadaptować dwa ulubione przez fanów komiksy w jeden zbyt krótki (110 minut plus kredyty) element i daje oba krótkie dystanse. Myli abstrakcyjne koncepcje z głębokim opowiadaniem historii. Jest śmiertelnie spętany przez superbohaterskiego przywódcę, który od czasu swoich ostatnich przygód stał się niekompetentny.

Ustaw jakiś czas po Avengers: Endgame,zaczynamy od God of Thunder Chrisa Hemswortha, grającego uwielbionego nomada u boku Strażników Galaktyki, gdy przemierzają kosmos i biorą udział w losowych misjach czynienia dobra. Nasi przyjaciele ze Strażników (Chris Pratt, Dave Bautista, Pom Klementieff, Karen Gillan, Sean Gunn, Bradley Cooper i Vin Diesel) zniknęli z obrazu, zanim zdążysz powiedzieć „zobowiązanie umowne”, pozostawiając Thora i Korga (Waititi) do radzenia sobie z wezwanie pomocy od emigrantki franczyzowej Lady Sif (Alexander).

Szybko dowiadujemy się, że różnych bogów morduje samozwańczy kat (Bale), którego poznaliśmy już podczas rewelacyjnego prologu (z pewnością najlepsza scena w filmie). Więc ruszają do „Nowego Asgardu”, teraz kierowanego przez Valkyrie (Thompson), tylko po to, by odkryć królestwo już atakowane. Och,

1h 59m 2022