The God Committee Online

The God Committee
The God Committee online

Podczas gdy „Komitet Boga” rutynowo znajduje się na przepaści kaznodziejstwa, scenariusz Starka (za pośrednictwem materiału źródłowego St. Germaina) unika co najwyżej jednoznacznych kazań i charakteryzacji, zamiast tego w dojrzały sposób bada niechlujne skrzyżowanie medycyny, moralności i handlu. Nie ma łatwych odpowiedzi na podniesione zagadki i chociaż sposób, w jaki film podważa oczekiwania dotyczące postaw poszczególnych osób w tych pytaniach, jest dość przewidywalny – na przykład ojciec Dunbar nie jest po prostu sprawiedliwym zwolennikiem życia – nigdy czuje się, jakby ktoś był niesłusznie pouczany.

Jako chirurg, którego sztywna racjonalność współistnieje z przyzwoitymi podstawowymi wartościami, Grammer udowadnia, że ​​jest imponująca, nawet jeśli jego dynamika ze Stilesem – którego Taylor, w niezgrabnym wątku pobocznym, również samotnie wychowuje swoje dziecko – nigdy nie brzmi prawdziwie. Chłodna, przejrzysta grafika Matta Sakataniego i ostry montaż Alana Cananta zapewniają solidne ramy formalne dla tych napiętych wydarzeń, które dodatkowo wspomaga partytura Newton Brothers, która pozostaje po właściwej stronie melodramatu.Pierwszy jest opowieścią o komisji, która ma godzinę na podjęcie decyzji, kto otrzyma nowe serce. Druga rozgrywa się sześć lat później i pokazuje konsekwencje tej decyzji.

1h 38m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The God Committee
  • Data wydania: 02-07-2021
  • Rodzaj: Dramat, Thriller

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
The God Committee fili
Życzymy miłego seansu!