Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania Online

The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes
Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania online

Seks, narkotyki, polityka, Hollywood, teorie spiskowe – życie Marilyn Monroe i następstwa jej śmierci to z pewnością jedna z najbardziej soczystych i tragicznych historii celebrytów w historii. Widzimy Anthony’ego Summersa otoczonego skrzynkami z aktami pełnymi papierów i kaset, wszystkich materiałów źródłowych do jego książki, Goddess : 1000 wywiadów, 650 na taśmie. Napisanie tego zajęło mu lata. Mając za sobą ciężar swojej godnej uwagi dziennikarskiej uczciwości, Summers mówi, że okoliczności śmierci Monroe – w 1962 roku w wieku 36 lat, w wyniku przedawkowania tabletek nasennych, z dużym znakiem zapytania, czy było to zamierzone, czy przypadkowe – zostały zatuszowane. .

Otrzymujemy kartę tytułową, która mówi, że aktorzy zostali zatrudnieni do synchronizacji z ustami wraz z nagraniami Summersa, a następnie Summers opowiada o archiwalnych materiałach o swojej walce o rozpoczęcie projektu książki Monroe w 1982 roku. Więc wrócił do początku: 1946 , kiedy zaczęła swoją karierę w Hollywood w wieku 20 lat. Słyszymy archiwalne nagrania, w których Monroe opowiada o tym, jak kochała Jeana Harlowa i Clarka Gable’a i jak była dzieckiem, spędzała wiele godzin w kinie. Jej pierwsza główna rola pojawiła się w Asfaltowej dżungli z lat 50. i widzimy mroczny, ziarnisty materiał filmowy, na którym aktor wypowiada słowa reżysera Johna Hustona: „Znalazła w sobie kobiecość”. Sława i sukces przyszły szybko dla Monroe; materiał filmowy reporterów i wielbicieli moszczących ją, gdy się uśmiecha, wampiry i macha do nich. Ale onaWspółczesna gwiazda „ Dżentelmeni wolą blondynki ”, Jane Russell, daje mały wgląd w jej status symbolu seksu, nazywając ją „bezbronną” i rzeczywiście, ciemność wydawała się podążać za Monroe jak cień.

1h 41m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes
  • Data wydania: 27-04-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Tajemnice Marilyn Monroe Nieznane nagrania fili
Życzymy miłego seansu!