Szybcy i wścielki 10 Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Szybcy i wścielki 10 online

Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina stawiają czoła najbardziej śmiercionośnemu przeciwnikowi, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia: przerażającemu zagrożeniu wyłaniającemu się z cieni przeszłości, napędzanemu krwawą zemstą i zdeterminowanemu, by rozbić tę rodzinę i zniszczyć wszystko – i wszystkich – którą Dom kocha na zawsze.

Szybcy i wścielki 10to najnowsza odsłona popularnej serii filmów akcji. Jak każda wysokobudżetowa hollywoodzka produkcja, od razu spotkała się z falą recenzji zarówno fanów, jak i krytyków. Ale wszyscy zadają sobie pytanie: czy recenzje wspierają Szybcy i wścielki 10?

Odpowiedź brzmi: tak! W momencie pisania tego artykułu Szybcy i wścielki 10 ma imponującą ocenę 80% w serwisie Rotten Tomatoes, a wielu krytyków chwali nieprzerwane sekwencje akcji i oszałamiające efekty wizualne. Fani szybko podzielili się również swoimi pozytywnymi opiniami na platformach społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram.

Oczywiście wśród każdej grupy recenzentów zawsze znajdą się głosy sprzeciwu. Niektórzy krytycy krytykowali Szybcy i wścielki 10 za brak głębi narracji lub rozwoju postaci.

2h 21m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Szybcy i wścielki 10


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.