Redeeming Love Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Redeeming Love
Redeeming Love online

Oczywiście Michael Hosea, wybawca Anioła, jest rzeczywiście postacią podobną do Chrystusa: jest cierpliwy, miły, kochający, wytrwały i ofiarny. Po modlitwie do Boga o żonę, spogląda na Angel (jej imię jest ironiczne, biorąc pod uwagę, że jest prostytutką) i od tego momentu ściga ją tak, jakby był na misji, ale bardziej jak Bóg, niż ktokolwiek inny. inni okropni mężczyźni, którzy ścigają ją w tym filmie. Michael widzi jej załamanie i delikatnie podchodzi do niej iz nieskończoną cierpliwością pomaga jej uwierzyć, że jest prawdziwy. Angel, która była wykorzystywana seksualnie od najmłodszych lat, jest oczywiście zła, zgorzkniała, załamana i rozżalona, ​​a ona przeżyła, więc nie jest to łatwe dla Michaela. W jej życiu nie ma miejsca na emocje i nie może pojąć, dlaczego jest dla niej taki miły.

Kiedy Michael znajduje ją po brutalnym pobiciu, jest w stanie w końcu sprowadzić ją do domu i przekonać, by została. Zgadza się, ponieważ jej opcje są ograniczone, ale przez cały film ucieka raz za razem, wracając do życia, które znała przez tyle lat ze wstydu i nienawiści do siebie i kontynuując komplikowanie swoich strasznych wyborów, zdradzając Michaela, a nawet angażując się w kazirodztwo z własnym ojcem. Niemniej jednak fascynujące jest obserwowanie, jak Michael odmawia rezygnacji z niej, ale zamiast tego praktykuje łagodność, cierpliwość i wiarę; jest zdecydowany zaufać Bogu, ponieważ tej dziewczynie, którą wybrał, nie można ufać.

2h 14m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Redeeming Love
  • Data wydania: 21-01-2022
  • Rodzaj: Dramat, Historyczny, Romans

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Redeeming Love fili