Recepta na przekręt Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Recepta na przekręt online

Blunt występuje w roli naszej sygnalistki/okna na cały ten eksces, szefowej z Gulf Coast, Lizy Drake. Samotna matka, która porzuciła szkołę średnią, jest gotowa pracować jako tancerka egzotyczna lub angażować się w wielopoziomowe programy marketingowe – cokolwiek będzie konieczne, aby opłacić rachunki i wesprzeć swoją młodą córkę (Chloe Coleman). Szybko przekonuje się do przedstawiciela branży farmaceutycznej Pete’a Brennera (Evans), który zatrudnia ją do pomocy w sprzedaży nowej formy fentanylu dla fikcyjnej firmy farmaceutycznej Zanna.

Zanna jest na skałach. Jej sztandarowy lek, lek przeciwnowotworowy o nazwie Lonafen, jest podobno dwukrotnie skuteczniejszy od konkurencji (przynajmniej tak mówią Lizie), ale Pete i jego zespół sprzedaży nie są w stanie przebić się przez i tak ciasny rynek.

W tym właśnie wyróżnia się Liza: gromadzi armię przedstawicieli, zdobywając zaufanie małych klinik na Florydzie i południowym wschodzie. Czy wszystkie jej taktyki sprzedażowe są przemyślane? Nie dokładnie.

Ale Liza to mistrzyni, czarująca handlarka, która potrafi przekonać dyrektora liceum, aby nie wydalał jej córki, równie łatwo, jak przekonuje lekarza, aby rzucił się na niesprawdzony lek. Wkrótce próbuje nawet przekonać samą siebie, że pomaga ratować świat. Gruba wypłata to tylko miły efekt uboczny.

2h 2m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Recepta na przekręt


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.