Psi Patrol Wielki film Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Psi Patrol Wielki film online

Mój trzylatek ma zagadkę. Uwielbia „ Psi patrol ”, ale pierwszy film fabularny z tej serii (2021) rozpoczyna się od opowieści o małym żółwiku w niebezpieczeństwie.

Małysz oczywiście skończył dobrze (w końcu to film animowany dla dzieci), ale wywołał na tyle traumę, że skutecznie zakazano seansów w naszym domu. Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie fakt, że „Psi Patrol Cały film 2023” jest znacznie bardziej znośny niż cała seria „Psi Patrol” (i ma wiele, wiele spin-offów).

Nasza wyprawa na „ Psi Patrol: Potężny film ” zawsze była ryzykowna. Nie chcąc ryzykować, kupiliśmy z żoną ubezpieczenie w postaci popcornu, Reese’s Pieces i Twizzlers. I zadziałało – dopóki nie zadziałało.

Jak można było się spodziewać, teatr w sobotę o godzinie 16:15 był wypełniony po brzegi; „Psi Patrol: Potężny film” wygrał weekend, co reporter kasowy IndieWire, Tom Brueggemann, nazwał „zdrową” przewagą . Przedstawienie było przyjazne przedszkolakom, które tego dnia miały pełną drzemkę; z randką w południe, nasi mieli całe 5 minut spokoju na parkingu Cinemark. Klasyczny przepełniony weekend mojej żony.

1h 32m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Psi Patrol Wielki film


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.