Psi Patrol Film Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Psi Patrol Film online

Dzieci je uwielbiają, ponieważ szczenięta są urocze, odważne i zdolne. Ponadto, podobnie jak w przypadku boysbandu, grupa jest na tyle zróżnicowana, że ​​każde dziecko może znaleźć taką, z którą będzie się identyfikować lub którą wybrać jako ulubioną.

Podobnie jak historie, które dzieci kochają odkąd istnieją, „Psi Patrol” opowiada o młodych bohaterach triumfujących, gdy dorośli są wrogo nastawieni lub nieskuteczni. Zamiast czarownic i olbrzymów zagrożeniem jest burmistrz Humdinger ( Ron Pardo ), który wygląda jak facet z kart Monopoly Community Chest.

Jest dziecinnym, egoistycznym, sfałszowanym wyborczo szefem wielkiego miasta, który chce, aby jego budynek był najwyższy i nie chce słuchać ekspertów ani naukowców. Zastanawiam się, jak oni wpadają na te szalone pomysły!

Aby zwiększyć rozmiar PAW Patrol na duży ekran i uczynić go bardziej przyjemnym dla rodziców, wprowadzono kilka ulepszeń talentu głosowego. „Czarna” gwiazda Marsai Martin jest główną atrakcją filmu jako Liberty, miejski pies i fanka Psiego Patrolu, która wzywa szczeniaki, gdy Humdinger gwałtownie odpala wszystkie swoje inauguracyjne fajerwerki naraz.

Liberty, która pragnie dołączyć do Patrolu, pomaga zaradzić nierównowadze płci w serialu, wcześniej tylko jednej suce. Szereg celebrytów, niektórzy z małymi dziećmi, które prawdopodobnie są fanami serialu, również zapewnia głosy, z Jimmy’m Kimmelem jako prezenterem wiadomości Martym Muckrakerem, współpracowniczką Martina „Black-ish”, Yarą Shahidi jako klimatologiem, Daxem Shepardem i Randallem Parkjako kłócący się poplecznicy Humdingera, Tyler Perry jako kierowca ciężarówki, który potrzebuje ratunku, Adam Levine na ścieżce dźwiękowej i Kim Kardashian West jako (co jeszcze) rozpieszczony pudel.

1h 26m 2021
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Psi Patrol Film


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.