Przestroga Online

Warning
Przestroga online

W nie tak odległej przyszłości ten postrzępiony zbiór niejasno połączonych skeczy gra jak pomysły, które Charlie Brooker miał, gdy był podchmielony na temat odcinków Czarnego lustra , a potem zwinął się i wyrzucił do kosza na śmieci. Ale te pomysły zostały odzyskane, scenorysowane i nakręcone przez studenckich filmowców, których słabo opłacani nauczyciele nie byli w pobliżu, aby powiedzieć, że pracuj nad tym scenariuszem, dopóki nie będziesz mieć czegoś interesującego.

Sekwencja otwierająca, która powraca przez cały czas, dotyczy astronauty w kosmosie o imieniu David (Thomas Jane), który przeprowadza rutynową naprawę satelity, gdy przepięcie powoduje, że dryfuje z tylko łączem AI dla firmy. Lecąc w kosmosie, zużywając ostatnie dni tlenu, monologuje o swoich życiowych żalach, rozmawia z Bogiem i zastanawia się, co dzieje się z powrotem na Ziemi (gdzie burze elektryczne zwiastują katastrofę ekologiczną). Na naszej ojczystej planecie, smutnooki pracownik schroniska robota (wspaniały Tomasz Kot z Zimnej Wojny , niestosownie nazwany Brian mimo grubego polskiego akcentu) próbuje zainteresować klientów starszym, nędznym androidem o imieniu Charlie (Rupert Everett), który opowiada kiepskie dowcipy i nie może wiele naprawić i dlatego jest trudny do przyjęcia.

1h 25m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Warning
  • Data wydania: 22-10-2021
  • Rodzaj: Dramat, Sci-Fi, Thriller

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Przestroga fili
Życzymy miłego seansu!