Przesilenie zimowe Cały film Oglądaj Online na Fili cc

The Holdovers
Przesilenie zimowe online

Ale oczywiście wygląda też jak film Przesilenie zimowe fili Alexandra Payne’a, z ostrymi negocjacjami międzypokoleniowymi, smutkiem z filmu drogi, energią dziwnej pary i niezbyt prywatnym życiem upokorzonego nauczyciela.

Paul Giamatti gra pana Hunhama, zrzędliwego mistrza klasyki w szkole z internatem dla chłopców w Nowej Anglii, gdzie on sam był kiedyś uczniem; jest zwolennikiem dyscypliny i standardów akademickich, nazywany „Wall-Eye” ze względu na swoje leniwe oko. Nie jest żonaty i sam mieszka w szkole. Z niezwykłą melancholią i okrucieństwem Przesilenie zimowe cały film pokazuje, jak znajduje się on w tym samym stanie kawalerstwa, co jego uczniowie, w stanie zahamowanego rozwoju, tyle że w jego przypadku nędza i rozczarowanie są już znacznie zaawansowane.

Podobnie jak postać grana przez Giamattiego w filmie Payne’a Sideways, Hunham jest alkoholikiem, choć nie ma pretensji do konesera. Podobnie jak nauczyciel Matthew Brodericka w „Wyborach Payne’a” czy postać grana przez Reese Witherspoon w nadchodzącej kontynuacji „Wyborów” Payne’a „Tracy Flick Can’t Win”, Hunham nauczyła się absorbować rozczarowania i frustracje w ramach życia zawodowego nauczyciela.

2h 13m 2023