Predator Prey Cały film Oglądaj Online na Fili cc

Prey
Predator Prey online

Po przeciętnym przyjęciu The Predator z 2018 roku, reżyser Dan Trachtenberg ( 10 Cloverfield Lane , Portal: No Escape) przywraca franczyzę do podstaw w Predator Prey cały film.30

Akcja rozgrywa się ponad 250 lat przed pierwszym spotkaniem Dutcha z tym brzydkim synem ab!t¢#.

Prey odnajduje Predatora (Dane DiLiegro) lądującego w środku Comanche Nation na przesiąknięte krwią polowanie na trofea. To intrygująca konfiguracja, wziąć złoczyńcę, którego początkowy wygląd był zdefiniowany przez to, jak łatwo przedzierał się przez paczkę mięsistych uzbrojonych po zęby w broń i materiały wybuchowe i przenieść go w czas, w którym jego cele nawet ich nie mająnarzędzia, na których można polegać.
Ale mylisz się, nie doceniając szans Komanczów. Prey śledzi bitwę o przetrwanie plemienia, przedzierając się przez Wielkie Równiny w szaleńczym tempie, nie biorąc jeńców, jednocześnie szanując korzenie serii i służąc jako idealny punkt wyjścia dla nowicjuszy, którzy chcą zobaczyć, co to wszystko , chodzi o dobro kierowane laserem.

W centrum konfliktu Komanczów z Predatorem znajduje się Naru (Bursztynowy Śródgrzmot), nastolatka wyśmiewana przez rodzinę i rówieśników za to, że nie zadowalała się zbieraniem plonów do końca życia. Podobnie jak jej ojciec wódz, jest wojownikiem w sercu i ma zamiar dopełnić rytuału przejścia łowcy Komanczów: polować na coś w Predator Prey cały film, co ją poluje. Ale nawet jej brat Taabe (Dakota Beavers), który przewodzi łowcom Komanczów, nie wierzy, że to możliwe.

To gryzie Naru przez cały film – bardziej, gdy ludzie wokół niej wciąż patrzą poza jej oczywiste umiejętności – i to ta frustracja napędza podejście Amber Midthunder do postaci. Walka Naru o to, by jej plemię traktowało poważnie jako wojownika, jest mocną linią, i to dobrze, ponieważ tylko jej scenariusz zajmuje dużo czasu, aby się skupić.

1h 40m 2022