Pod Wiatr Online

Pod Wiatr
Pod Wiatr online

Pod wiatr, podobnie jak wiele międzynarodowych, młodzieńczych romansów, które trafiły na Netflix, nie spieszy się z opowiadaną historią. Tak naprawdę nie ma żadnych fanaberii ani prób wymyślenia koła na nowo, ale i tak działa. Film ma senną, ciepłą jakość, szczerość, która wybrzmiewa nawet wtedy, gdy niektóre sceny nie są mile widziane lub wydają się trochę niepotrzebne.

Widzieliśmy już tę historię opowiedzianą już wcześniej – mocno zraniona, nieszczęśliwa bogata dziewczyna zakochuje się w wolnym duchem pracowniku hotelu, który spędza wolny czas na windsurfingu i imprezuje na plaży z przyjaciółmi. Ale chemia między Sonią Mietielicą a Jakubem Sasakiem jest elektryczna; nie można odwrócić wzroku od tych dwóch. Od chwili, gdy ich oczy się spotykają, wiemy, że czeka nas coś wyjątkowego.

Tak wiele z tego, co dzieje się między nimi, jest bez słów, przekazywane tylko za pomocą tęsknych spojrzeń i subtelnych wymian, Oprawa Into the Wind sprawia, że ​​film wydaje się równie marzycielski, jak on, ale to właśnie ci młodzi kochankowie sprawiają, że śpiewa.

1h 47m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Pod Wiatr
  • Data wydania: 10-02-2022
  • Rodzaj: Dramat, Komedia, Romans

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Pod Wiatr fili
Życzymy miłego seansu!