Pies Online

Dog
Pies online

Tatum wyreżyserował „Doga” wraz ze swoim partnerem „Magic Mike”, Reidem Carolinem, opierając fikcyjny scenariusz Carolin na filmie dokumentalnym HBO z 2017 r. „War Dog: A Soldier’s Best Friend”, którego współprodukowali. Nawet gdy „Pies” niebezpiecznie zbliża się do zatonięcia w sentymentalnych ruchomych piaskach, film jest niepodważalnym aktem miłości.

Początkowo Briggs próbuje oprzeć się Lulu, która ma problemy z gniewem. Przy najmniejszej prowokacji rozerwie siedzenia samochodu Briggsa i przerwie jego życie miłosne, jeśli inna kobieta podejdzie zbyt blisko. Ale jak w każdym filmie z kumplem, który wyrusza w drogę, człowiek i pies (z kagańcem) jednoczą się podczas wspólnych przygód.

Epizodyczna fabuła jest ściśle standardową kwestią, w której Briggs spotyka hodowcę trawki, rasistowskiego glinę, zwierzęcego medium, dwóch terapeutów seksualnych i antymilitarystę, który nazywa tego żołnierza narzędziem Big Oil. Cała wyściółka jest niepotrzebna, ponieważ wszyscy widzowie chcą i potrzebują mężczyzny i psa.

To dostają. Potrzeba było trzech psów, aby zagrać w Lulu i wszystkie zasługują na uwagę lub przynajmniej posąg wyrzeźbiony z krokietów. Tatum miał tylko siebie do grania Briggsa i wykonuje swoją pracę z urokiem, humorem i niewymuszoną powagą prawdziwej gwiazdy. Nic dziwnego, że Lulu go kocha.

1h 41m 2022

Życzymy miłego seansu!