Piękne życie Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Piękne życie online

Pozostawione z zerowym napięciem i bohaterem, który wydaje się zbyt doskonały, Piękne życie nie marnuje ani sekundy, wysyłając go w najbardziej schematyczną podróż, jaką można sobie wyobrazić.

Nakręcony jak serial w języku hindi, wraz z nieoczekiwaną ciążą i nagłym pojawieniem się starego wroga, Piękne życie tak desperacko stara się przemówić do wszystkich pod słońcem, że zostaje bez własnej tożsamości i ostatecznie jest zbyt nieśmiałe dla fanów romansów, zbyt klarowny dla melomanów i zbyt bezpośredni dla osób lubiących trudne filmy.

Na przykład, chociaż film wskazuje na trudne życie Elliotta, zanim został „odkryty” przez Suzanne, nic nam o tym nie mówi. Kiedy zdał sobie sprawę, że jest utalentowany? Dlaczego nigdy nie zajmował się muzyką? Jakie były jego zmagania? nie wiemy. I to przede wszystkim dlatego tak trudno jest mu kibicować.

Podobnie, nie jest jasne, dlaczego Suzanne jest tak zdeterminowana, by zrobić z niego gwiazdę. Miała opłakiwać śmierć męża i próbować naprawić relacje z Lilly, z którą nie zgadza się, i może tak została napisana ta postać. Jednak występ Christine Albeck Børge sprawia, że ​​Suzanne wygląda na intrygującą kierowniczkę studia nagraniowego, która chce wykorzystać wiejskiego prostaka.

1h 39m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Piękne życie


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.