Piękna katastrofa Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Piękna katastrofa online

Jako nastolatka Abby była dobrze znaną pokerzystką. Gdy jej umiejętności rosły, umiejętności jej ojca, który również był świetnym graczem, podupadły, co spowodowało rozłam między nimi. Zamiast żyć jako profesjonalna pokerzystka, Abby uciekła, wybierając studia ze swoją najlepszą przyjaciółką Ameryką (Libe Barer).

Może to być dziwaczne założenie, ale to szczegóły sprawiają, że nie jest to pomysł na poziomie powierzchni. Kiedy Abby próbuje opłacić czesne, przynosi gotówkę, ponieważ nie ma konta bankowego. Zaczyna planować pracę, zdając sobie sprawę, że pieniądze, które mogła zabrać ze sobą, nie będą trwać wiecznie. Chociaż są to drobne szczegóły, tworzą mniej niż idealną uciekającą historię, co zawsze jest doceniane.

Zwrot akcji trzeciego aktu, który znacznie różni się od materiału źródłowego, również dodaje głębi opowieści Abby. Jest gotów zmusić swoją córkę do życia, o ile wyjdzie z tego bez szwanku (i z dużą ilością pieniędzy). Publiczność nie zastanawia się, czy jej związek z ojcem da się w tym momencie uratować. Pokazuje, że działania Abby są uzasadnione i zapewnia ważny rozwój postaci.

Dodatkowo toksyczna natura relacji Abby i Travisa w książce może być polaryzująca, ale film znacznie poprawia ich dynamikę. Podczas gdy Travis jest nadal przedstawiany jako opiekuńczy, zamiast tego robi się to w sposób, który nadaje humorystyczny charakter filmowi.

Ich walki toczą się zwykle za zamkniętymi drzwiami, a nie publicznie, a problemy są przepracowywane, a nie pozostawiane do duszenia. Te ulepszenia, wraz ze zmianą historii Abby, tworzą narrację, która we właściwy sposób wyróżnia się na tle swoich rówieśników.

1h 36m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Piękna katastrofa


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.