Parada serc Online

Parada serc
Parada serc online

Parada serc Netflixa obiecuje coś innego ze swoim założeniem i sposobem, w jaki się zaczyna, ale ostatecznie podąża tym samym starym tropem, aby zaoferować historię, którą już znamy lub możemy przewidzieć. Film ma swoje dobre momenty, ale najwyższy czas, abyśmy wreszcie zaczęli pytać, czy komedie romowe mogą być lepsze!

Magda jest kobietą zmotywowaną karierą w dziedzinie mediów i telewizji, która cierpi na psiofobię, trzymając urocze czworonożne zwierzęta zawsze w zatoce. Kiedy Magda czuje, że ma wszystko w tajemnicy, począwszy od życia zawodowego, a skończywszy na życiu miłosnym, dochodzi do tragedii, która wypiera jej całą dobrze zaplanowaną przyszłość. Jednak z każdą ciemną chmurą pojawia się srebrna podszewka, prawda?

Właśnie wtedy, gdy wydawało się, że dla Magdy wszystko się skończyło, znajduje sposób, by z powrotem stanąć na nogi. Wtedy jej drogi spotykają się z Krzysztofem, wdowcem z małym synkiem Karolem i psem Puzonem. Magda początkowo nie grzeje się, gdy rodzina uważa, że ​​jej lęk przed psami jest nachalna i stara się skupić na swojej prawdziwej misji wylądowania u Krzysztofa. Ale w miarę upływu czasu sprawy przybierają słodszy obrót, dopóki jej były kochanek nie pojawia się znikąd, by wywołać burzę, której nikt nie widział.

1h 48m 2022

Życzymy miłego seansu!