Panama Online

Panama
Panama online

Mark Neveldine również nie zamienia szaleństwa na okazję do powiedzenia czegoś ważnego na temat zaangażowania Ameryki w 1989 roku w Panamie. Narracja jest ogólna, gdy się pojawiają i praktycznie lunatykuje się w każdym rytmie fabuły i sekwencji akcji. W dżungli jest segment, w którym postacie zaczynają puszczać muzykę rockową, zanim otworzą ogień do swoich wrogów, z wyjątkiem tego, że muzyka jest tak nijaka, że ​​może być zwykłą muzyką rockową. Jedynym powodem, dla którego jestem przekonany, że tak nie jest, jest to, że jest ktoś, kto przypisuje się muzyce. Jeśli chodzi o misję, historia zabiera Beckera do kartelu narkotykowego, kasyna i co najmniej trzech scen seksu (i żadna z nich nie jest ekscytująca ani nie wywołuje prawdziwej pasji) z typem femme fatale, który również jest zmarnowany, nudny charakter.

Nawet gdy narracja w końcu dogania sekwencję otwierającą i drażni się, by iść w kierunku mnóstwa strzelanin (nie żeby to było koniecznie dobre, biorąc pod uwagę, że strzelaniny tutaj składają się z chaotycznie edytowanych razem z ujęciami postaci pociągających za spust), nadal kończy się i wydaje się bardziej zainteresowany spieszeniem przez liczne epilogi, omijając wszystko, co przypomina punkt kulminacyjny. Nie ma też powodu, by się tym przejmować, nawet jeśli film zabija ważnych postaci lub sprowadza innych z powrotem, aby postawić ich w niebezpieczeństwie w ostatniej chwili, ponieważ nic nie jest między nimi zdalnie rozwijane.

1h 40m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Panama
  • Data wydania: 17-03-2022
  • Rodzaj: Akcja, Thriller

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Panama fili
Życzymy miłego seansu!