Oszustwo Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Oszustwo online

Mimo to jest tu wiele powodów do radości. Tło Nowego Jorku, które łączy twardy, bogaty blask teraźniejszości Manhattanu z uwodzicielską przeszłością Manhattanu oraz chemię między kierownikiem księgarni Tomem (Justice Smith) i doktorantką Sandrą (Briana Middleton), z których żadna nie jest tym, czym chcą. powiedz, że są. A potem jest wspaniała Julianne Moore , zmienna i śliska w darze roli, która w pełni wykorzystuje jej znaczne talenty.

Być może e-maile phishingowe pozbawiły oszustwa romansu, ale „Sharper” wydaje się wręcz osobliwy w swoim rosyjskim spisku skomplikowanych oszustw. To nie jest przestępstwo samo w sobie, ale film potwierdza również, że historie o oszustach mogą wymagać więcej rozmachu, a przynajmniej poczucia zagrożenia.

Film rozpoczyna się klimatem komedii romantycznej, gdy Sandra (Briana Middleton) spotyka Toma (Justice Smith) w jego gustownie urządzonej księgarni w Greenwich Village. Ich lepkie randki kończą się źle, wraz z wydobyciem dużej sumy gotówki. Każdy rozdział filmu następnie odsuwa kurtynę na jedną z postaci. Dowiadujemy się, że Sandra wcześniej spotkała Maxa (Sebastian Stan), sprawnego operatora, który jest blisko bywalczyni Piątej Alei, Madeline (Julianne Moore).

1h 55m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Oszustwo


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.