Oszust z Tindera Online

The Tinder Swindler
Oszust z Tindera online

„To, co mi się przydarzyło, przypominało film” – wyjaśnia Cecilie Fjellhøy, która wyjaśnia atrakcyjność tego rodzaju opowieści o prawdziwych zbrodniach i z pewnością w taki sposób przedstawia narrację reżyserka Felicity Morris. (W dawnych czasach w wersji Lifetime prawdopodobnie wystąpiłby Rob Lowe).
Mimo to, w opowieściach o zdradzie jest powtarzalna cecha, która nie jest całkowicie pokonana przez oczyszczający zwrot w historii, w którym kobiety, które zostały uwiedzione przez zespół oszustów, połączyły się w celu wymierzenia sprawiedliwości.

Jak zauważono, nie jest to nowe ramy dla formatu dokumentalnego. W rzeczywistości, Showtime wyemitował uderzająco podobną historię z „Love Fraud”, która skupiała się na „złodzieju, kłamcy i oszustu”, którego ofiary odegrały kluczową rolę w zatrzymaniu go.
Szczerze mówiąc, główną różnicą jest Netflix, którego ogromna platforma może sprawić, że widzowie natkną się na programy, które w innym przypadku mogliby przegapić.
„The Tinder Swindler” nie jest na tym poziomie zły, ale nie jest też szczególnie charakterystyczny. Głównie jest to przypomnienie, aby zachować ostrożność przed przesunięciem w prawo, w pakiecie, który przynajmniej nie kradnie niczego poza Twoim czasem.

1h 54m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Tinder Swindler
  • Data wydania: 11-01-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny, Kryminał

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Oszust z Tindera fili
Życzymy miłego seansu!