Odwołane święta Online

Christmas is Cancelled
Odwołane święta online

Jestem lesbijską miłośniczką miłości, więc nie mogę się doczekać wszystkich tych wszystkich lesbijskich świątecznych filmów fan-fic w tym sezonie, ale jestem też super w tym trendzie baby-chick, który istnieje – bardzo gejowskie! — poza ich związkami. Charlyne ma wszystkie garnitury, zingery, lojalność i misandry, a dla nich nie ma żadnej historii miłosnej. To też jest wielka sprawa!

Jestem pewien, że będziesz zszokowany słysząc, że nie obchodzi mnie pojedynek Dermot Mulroney/Mona Vanderwaal, a nawet kiedy Emma uczy się kibicować im, ja sam nie. Zasługuje na coś lepszego, a on musi dorosnąć i umawiać się z kimś w swoim wieku! Ale zgadzam się z Charlyne, że jedynym sposobem, w jaki Emma będzie kiedykolwiek szczęśliwa, jest nauczenie się żyć własnym życiem i pozwolenie swojemu tacie.

Janel Parish jest świetna, ponieważ jest świetna we wszystkim, a Hayley Orrantia jest super. Najlepszą częścią Christmas Is Canceled jest jednak to, że Charlyne wydaje się nosić pod marynarką zapięcie na guziki GFW Sappho . Oznacza to, że za kulisami są też geje. Prawdziwy cud holigay.

1h 35m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Christmas is Cancelled
  • Data wydania: 16-12-2021
  • Rodzaj: Komedia

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Odwołane święta fili
Życzymy miłego seansu!