Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu Online

The Unbearable Weight of Massive Talent
Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu online

Na papierze ten film jest wymarzonym projektem każdego obsesyjnego Cage’a. To Cage w pełni obejmujący zarówno postrzeganie tego, kim jest jako wykonawca, jak i to, co ludzie myślą o nim jako osobie, i doprowadza obie te rzeczy do absurdalnych skrajności. Jednocześnie niezwykle łatwo wyobrazić sobie rujnującą wersję tego filmu, która niszczy całą jego dobrą wolę, którą budował przez lata.

W końcu nie jest tak, że nie ma wielu przykładów aktorów grających kreskówkowe autokarykatury, tylko po to, by w końcu zostać przyćmionym żartem, który opowiadają o sobie. Częścią zabawy Nicolasa Cage’a jest to, że zawsze trzymał przerośniętą koncepcję swojego fandomu na odległość ramienia od wyborów, których dokonuje od roli do roli. Nigdy nie wychodzi, jakby dokonywał tych nietypowych wyborów specjalnie po to, by podniecić swój internetowy fandom.nie do zniesienia.

1h 47m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Unbearable Weight of Massive Talent
  • Data wydania: 20-04-2022
  • Rodzaj: Akcja, Komedia, Kryminał

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nieznośny Ciężar Wielkiego Talentu fili
Życzymy miłego seansu!