Nieobliczalni 2 Online

Loin du périph
Nieobliczalni 2 online

Główne niespodzianki w The Takedown wynikają ze sposobu, w jaki taka wesoła przygoda łączy się z ciężkimi motywami politycznymi. Ousmane walczy z symbolizmem w paryskiej policji, próbując zrobić z niego narzędzie rekrutacyjne. Dla śmiechu François ubolewa nad tym, jak trudno jest bogatemu, białemu mężczyźnie odnieść sukces na tym świecie.

Scenariusz Stéphane’a Kazandjiana jest często zbyt uproszczony, aby te motywy rasowe skutecznie trafiły. Nikczemny biały faszystowski burmistrz miasta (Dimitri Storoge) jest totemem innych prawdziwych populistycznych rządów przetaczających się po Europie. Zamiast mocniejszego pisania scenariuszy, Storoge gra burmistrza jako podłego człowieka o strasznych intencjach — w szczególności chce pozbyć się z Francji uchodźców o innym kolorze skóry. Ten cel, choć obrzydliwy, nie dodaje szczególnie namacalnej złowrogiej krawędzi do historii. Zamiast tego ten burmistrz jest nudnym, antyklimatycznym przeciwnikiem. Gdyby więcej uwagi poświęcono tym tematom, być może odkryliby zamierzoną grawitację.

Mimo kilku kolejnych czerwonych śledzi i braku suspensu Sy i Lafitte wciąż niosą ze sobą dzień. Nadają opowieści energię kinetyczną i luźny rytm, co sprawia, że ​​meandrowanie narracji jest przyjemniejsze, nawet jeśli nie wyłamuje się ze znanego schematu filmów akcji. Jeśli tęsknisz za czasami, kiedy tego rodzaju szeroka kryminalna historia miała kolorowe wizje i sympatyczne tropy, The Takedown może stanowić tymczasową naprawę.

1h 59m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Loin du périph
  • Data wydania: 06-05-2022
  • Rodzaj: Akcja, Komedia

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nieobliczalni 2 fili
Życzymy miłego seansu!