Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut Online

Trust No One: The Hunt for the Crypto King
Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut online

Większość akcji odbywa się na tych forach czatowych, ponieważ osoby oszukane przez stronę wymiany kryptowalut dyskutują o nieograniczonych możliwościach zniknięcia milionera i pieniędzy jego klienta. Czy sfingował własną śmierć? Czy został zamordowany? Czy jego żona jest w to zamieszana? Czy doszło do nieczystej gry? Istnieje niezliczona ilość teorii wyjaśniających te podejrzane okoliczności, a filmowcy wykonują fachową pracę, badając je wszystkie. W jednej chwili uwierzysz w jeden szalony pomysł, a w następnej będziesz mu całkowicie przeciwny. To kręty, wciągający film, który trzyma cię w napięciu, zgadując do samego końca.

Widzowie mogą mieć już dość przeładowania materiałem oszustów, ale jest to wyjątek. Ekscytujące śledztwo w sprawie pułapek waluty internetowej i współczesnej chciwości. Muzyka może być światłem Trenta Reznora, a zamaskowany ankieter sprawia, że ​​Banksy chce wyjść przez sklep z upominkami , ale jest to dobrze zrobiony dokument, który w równym stopniu szokuje i ekscytuje.

1h 30m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Trust No One: The Hunt for the Crypto King
  • Data wydania: 30-03-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny, Kryminał

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Nie ufaj nikomu Polowanie na króla kryptowalut fili
Życzymy miłego seansu!