Mroczne zaklęcie Online

Приворот. Чёрное венчание
Mroczne zaklęcie online

Nathalie Emmanuel (Gra o tron) i Garret Hedlund (Tron: Dziedzictwo) mają rozpocząć w The Bride od reżyserki Jessiki M. Thompson (Światło księżyca) i scenarzysty Blaira Butlera (Hell Fest).Jest to inspirowane Drakulą Brama Stokera. Współczesny thriller grozy podąża za kobietą, która zostaje zmieciona z nóg tylko po to, by odkryć, że jest w środku gotyckiego spisku.

Narzeczone Draculi są częścią mitologii odkąd Stoker przełożył pióro na papier i zaczął tworzyć swoje gotyckie arcydzieło. Chociaż niektórzy próbowali stworzyć dla nich pełne historie – jeszcze w zeszłym roku opracowywano pełną serię z Giną Torres – widzieliśmy bardzo niewiele filmów, które dały enigmatycznym postaciom więcej niż kilka linijek powtarzających się dialogów.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak rozwija się ta nieruchomość. Z pewnością mają dwie utalentowane gwiazdy, które poprowadzą ich skład.

Emmanuel wyrobiła sobie nazwisko w Game of Thrones i od tego czasu wypowiadała się o postaciach w The Dark Crystal: Age of Resistance i obecnie ma pojawić się w ostatnim filmie z serii Szybcy i wściekli, a także zagrać główną rolę Prequel Armii Umarłych Zacka Snydera, Army of Thieves, dla Netflix.

W międzyczasie Hedlund rozpoczął karierę w epickiej Troi na dużym ekranie jako Patroklus u boku Achillesa Brada Pitta. Ostatnio pojawił się w nagradzanym filmie Stany Zjednoczone kontra Billie Holiday.

1h 30m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Приворот. Чёрное венчание
  • Data wydania: 11-02-2021
  • Rodzaj: Horror, Romans, Thriller

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Mroczne zaklęcie fili
Życzymy miłego seansu!