Morska bestia Cały film Oglądaj Online na Fili cc

The Sea Beast
Morska bestia online

Ale może Williams i jego załoga byliby bardziej chętni do pomocy. Czasami The Sea Beast porusza się w powolnym tempie. Po tym, jak Maisie zostaje przedstawiona w swojej pierwszej krótkiej scenie, na przykład, znika z filmu na chwilę, spowalniając rozmach filmu. (Mój 6-latek: „Wygląda na to, że głównymi bohaterami są myśliwi, a nie dziewczyna”). Później film znowu zwalnia, by przemówić i ogólnie znacznie przecenia zainteresowanie widzów Kapitanem Krukiem (Jared Harris) , postać nieco podobna do Achaba, która ma obsesję na punkcie zemsty na gigantycznym stworzeniu, które tak długo mu wymykało się.

Kapitan Wrona jest problemem dla filmu: nie jest interesujący dla oka, nie jest fajnie przebywać w pobliżu i jest zbyt ludzki, aby funkcjonować jako prawdziwie obłąkany złoczyńca. Prawie dwugodzinny czas działania filmu ilustruje wszechobecność Netflixa bardziej niż złożoność jego tematów, które są dość znajome, pomimo zaawansowanego języka.

Trudno powiedzieć, czy animacja fabularna Netflixa ostatecznie rozwinie własną tożsamość. Na razie jest jeszcze jedno porównanie, które odnosi się do The Sea Beast : dzięki bujnej animacji głównie nudnych postaci przypomina wczesne filmy 2D z DreamWorks, zanim Shrek przyspieszył odwrót od ręcznie rysowanych kreskówek. Podobnie jak wcześniej Książę Egiptu czy Sinbad: Legenda Siedmiu Mórz , Bestia Morska porzuca gadające zwierzęta i zabawnych pomocników, ale nie może w pełni pozbyć się wpływów Disneya. To całe mnóstwo dobrze animowanych bestii i wody, gdzie nie ma dokąd płynąć.

1h 55m 2022