Morderca mojej córki Cały film Oglądaj Online na Fili cc

L'assassin de ma fille
Morderca mojej córki online

Antoine Tassin jest reżyserem nowego filmu dokumentalnego Netflix o prawdziwej zbrodni. To pierwsza pełnometrażowa produkcja Antoine’a Tassina, po wyreżyserowaniu trzech filmów krótkometrażowych. Miejmy nadzieję, że Tassin będzie nadal kręcić te dokumenty o prawdziwych zbrodniach, ponieważ efekt jest imponujący!

Nie mogę winić André Bamberskiego za to, że dołożył wszelkich starań, aby skazać zabójcę swojej córki. I nie mogę też winić tych, którzy decydują się mu pomóc. To brutalna i groteskowa opowieść, w której kilka ofiar pojawia się i po drodze podejmuje drastyczne decyzje.

Co ważne, ten dokument Netflixa nie gloryfikuje działań André Bamberskiego. Podkreśla jednak wszystkie obręcze, przez które musi przeskoczyć i jak często wybiera niekonwencjonalne sposoby robienia tego. Poważnie, jeśli lubisz filmy dokumentalne kryminalne, które zostały rozwiązane (w każdym razie do pewnego stopnia), nie przegap tego!

1h 23m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: L'assassin de ma fille
  • Data wydania: 12-07-2022
  • Rodzaj: Dokumentalny

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Morderca mojej córki fili