Moonfall Online

Moonfall
Moonfall online

Aby być uczciwym, w ciągu ostatniej dekady rozpoczął misję tworzenia filmów, które nie są za każdym razem dokładnie takie same, jak thriller terrorystyczny Biały dom w dół , dramat o prawach gejów Stonewall i wojenna opowieść Midway. pośród innych. Ale nikt nie kupuje biletów na film Emmericha, jeśli nie ma pewności, że będzie zawierał przynajmniej kilka scen przewracających się samochodów, zapadających się światowej sławy amerykańskich budynków i gigantycznego tsunami. Nic więc dziwnego, że powrócił do swojej pierwszej miłości – epickiej megazniszczenia CGI.

Jedyne pytanie brzmi, czy pozostało mu coś oryginalnego, co mógłby uznać za źródło nieuchronnej zagłady ludzkości. Zwiastun Moonfall podejmuje rodzaj głupoty z teorii spiskowej science fiction, która zainspirowała Dzień Niepodległości, w której okazuje się, że Strefa 51 naprawdę jest domem dla szczątków martwych istot pozaziemskich (przypuszczalnie z wcześniejszej misji zwiadowczej poprzedzającej późniejszy masowy atak) . Donald Sutherland wydaje się uważać, że z lądowaniem na Księżycu działo się coś bardzo zabawnego, więc być może znów będą to kosmici.

2h 10m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Moonfall
  • Data wydania: 03-02-2022
  • Rodzaj: Akcja, Przygodowy, Sci-Fi

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Moonfall fili
Życzymy miłego seansu!