Moja wina Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Moja wina online

Mydlany hiszpański rom-dramat My Fault (teraz transmitowany na Amazon Prime Video ) przesuwa granice między młodymi dorosłymi trochę bliżej do dorosłych i dorosłych, będąc o kilka stopni bardziej ekscytujący niż, powiedzmy, Zmierzch , ale wciąż chłodniejszy niż parzący ser czegoś takiego jak Fifty Odcienie.

Oparty na pierwszej z trylogii książek hiszpańsko-argentyńskiej pisarki Mercedes Ron , film przedstawia Nicole Wallace jako nastolatkę, która mocno zakochuje się w swoim nowym przyrodnim bracie i sprawia, że ​​wszyscy czujemy się z tym nieswojo. Wydaje się, że jest to problematyczna narracja, ale być może film znajdzie sposób na wyjście z etycznego dylematu, jaki przedstawia sytuacja.

Ona jest Noah (Wallace) i nie bierze gówna. Zantagonizuj ją, a ona cię pokroi. Ostatnio jest bardzo wściekła: jej matka Rafaella (Marta Hazas) właśnie wyszła za mąż za bazillionera, więc przeprowadzają się do jego olbrzymiej rezydencji, daleko od szkoły, chłopaka i przyjaciół Noego, a ona nie jest z tego zadowolona.

Może być pod wrażeniem jej zupełnie nowego domu z bramami, kamerdynerami i limuzynami, ale niech ją diabli, jeśli powie teraz coś pozytywnego o czymkolwiek lub przyzna, że ​​cokolwiek kiedykolwiek ją uszczęśliwia. „Dopiero tu trafiłam, a już wszyscy mnie nienawidzą” — lamentuje, wykazując alarmujący brak samoświadomości.

1h 37m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Moja wina


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.

Informacje
Moja wina fili