Między życiem a śmiercią Online

The In Between
Między życiem a śmiercią online

Porozmawiaj o podgatunku , który nie umrze. Niespełna dwa lata po bezdusznej nijakości „Endless” Scotta Speera (oznaczanej na tej stronie jako, hm, „A Soulless and Vapid 'Ghost’ Ripoff for Teens” ), z obsesją na punkcie śmierci Gen Z-ers ponownie obdarowani są: cóż, nieco mniej bezduszny i nudny „Ghost” zdzierstwo w postaci „ The In Between ” Ariego Posina. Wzmocniona wdziękiem Joey King — świeżo po jej trylogii Netflix „The Kissing Booth”, która przypieczętowała ją jako jedną z naszych najwspanialszych gwiazd streamingowych romansów — ta ponura, pogmatwana nadprzyrodzona historia miłosna nigdy nie jest nudna, nawet jeśli często nie sprawia, że odrobinę rozsądku.

Główny problem: „The In Between” wydaje się tkwić pomiędzy (przepraszam) dwie bardzo różne historie. Jest słodki, pełen chemii romans między początkującą fotografką, sierotą Tessą (King) a mistrzem trójjęzycznym wioślarzem Skylarem ( Kyle Allen , wkrótce naszym następnym He-Manem), którzy spotykają się z uroczym na pokazie „Betty Blue” w ich lokalnym studiu artystycznym ( dzieciaki w dzisiejszych czasach!), a potem spróbuj zrobić to, a co dzieje się po wspólnym lecie — przerwać, gdy wypadek samochodowy zabija Skylar. Posin przeskakuje w tę i z powrotem od przedwypadkowej urody do powypadkowego bluesa, gdy Tessa w końcu zaczyna wierzyć, że Skylar dociera do niej z „pomiędzy” (pomyśl o tym jako o poczekalni dla zmarłych).

1h 56m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The In Between
  • Data wydania: 11-02-2022
  • Rodzaj: Dramat, Romans, Sci-Fi

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Między życiem a śmiercią fili
Życzymy miłego seansu!