Między nami żywiołami Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Między nami żywiołami online

Pewnego dnia w życiu Ember dosłownie pojawia się facet od wody o imieniu Wade Ripple. Nauczona, aby nie udawać się do niepożądanej części dużego miasta, Ember zostaje zmieciona z nóg. Trzeba przyznać, że my też.

Fascynujące jest obserwowanie, jak wyobrażanie sobie ludzi jako ucieleśnień żywiołów zostało przeniesione na ekran, w tym szefowej wiatru o imieniu Gale, która trzeszczy błyskawicami, dziecko ziemi o imieniu Clod, które wypuszcza kwiaty spod pachy, aby pokazać Ember, że jest już „dorosły”. ” i meksykańska fala prawdziwej wody podczas gry w wiatrówkę.

Ember dosłownie widzi swoje odbicie w Wade, a on rozpływa się na jej widok. On płacze wiadrami przy najmniejszej emocji, ona wybucha płomieniami przy najmniejszej prowokacji. Obaj radzą sobie wystarczająco dobrze bez ciężaru, jaki nakłada na nich film. To dobre intencje, ale nawet film wydaje się być po prostu wykonywany.

„Obejmij światło, gdy płonie” jest w porządku. Ale zwycięska wiadomość jest tutaj prostsza, gdy Wade i Ember dotykają się i uświadamiają sobie: „Miłość zmienia chemię”.

1h 42m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Między nami żywiołami


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.