Men Online

Men
Men online

W najnowszym filmie reżysera „Ex Machina” Alexa Garlanda „ Mężczyźni ” liście są tak zielone, ton tak złowieszczy, a mężczyźni tak… Rory Kinnear-y, że widzowie na pewno opuszczą ten folkowy horror dziwaczny dom oferujący uczucie zaniepokojenia, nawet jeśli dwóch widzów nie może się zgodzić, co ich w nim niepokoiło. Oczywiście jest to szokujące zakończenie, ale odłożymy dyskusję na ten temat do przedostatniego akapitu tej recenzji, aby nie psuć zabawy — nawet jeśli w momencie, gdy to zobaczysz, „Mężczyźni” są już prawdopodobne być zdefiniowanym przez jego over-the-top finał.

Kinnear, który wygląda na dość przyjacielskiego faceta – aczkolwiek taki, który może gonić cię w zaułek i zamordować, jeśli będzie miał szansę – imponująco uosabia osiem różnych postaci: zasadniczo wszystkich mężczyzn, plus jednego szczególnie przerażającego chłopca na wsi Angielska wioska. Ten na wskroś dziwny człowiek-między-ludźmi (z których najbardziej onieśmielający przedziera się przez las, nagi jak Adam) służy jako „potwór” w filmie, ale nie w żadnym konwencjonalnym sensie. Jakiekolwiek zagrożenie, jakie reprezentują różnorodne postacie Kinneara, nabiera kształtu w dużej mierze w naszych głowach, umieszczane tam przez jakiekolwiek doświadczenia życiowe, jakie mieliśmy z różnymi typami, które gra.

1h 40m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Men
  • Data wydania: 20-05-2022
  • Rodzaj: Dramat, Horror, Tajemnica

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Men fili
Życzymy miłego seansu!