Mała Syrenka Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Mała Syrenka online

Przeróbki Disneya na żywo ich ukochanych, animowanych klasyków wydawały się bezwstydnym chwytaniem gotówki z nierównymi wynikami. Zamiast tworzyć oryginalne treści, wydaje się, że myślenie było następujące: „Oto coś, co ludzie już lubią. Dajmy im to jeszcze raz w nieco innej formie.” Niektóre były prawdziwie magiczne ( „Smok Pete’a” Davida Lowery’ego , „Kopciuszek” Kennetha Branagha ), podczas gdy inne były pustymi ćwiczeniami z błyszczących, generowanych komputerowo obrazów (” Dumbo „, okropny „Pinokio” z zeszłego roku).

„Mała syrenka” jest lepsza niż zdecydowana większość tych filmów, ponieważ pozostaje wierna rdzeniu tego, co ludzie kochali w oryginale z 1989 roku, jednocześnie rozszerzając historię i postacie w niezbędny sposób. Dosłowna opowieść o syrenie, która zawiera faustowską umowę, by odkrywać ludzki świat i dążyć do prawdziwej miłości, z perspektywy czasu wydaje się nieco archaiczna.

Ariel jest dociekliwą i zbuntowaną nastolatką, ale zasadniczo przechodzi z bycia córką króla do bycia żoną księcia. Klasyczne melodie Howarda Ashmana i Alana Menkena , które stanowią serce i kręgosłup filmu, w większości pozostają nienaruszone, w tym niesamowicie chwytliwy, nagrodzony Oscarem „Under the Sea”. Ale w reżyserze Rob Marshall Wersja Ariel ma większą głębię i złożoność, a młoda kobieta, która zdecydowała się ją zagrać, nie tylko staje na wysokości zadania.

2h 15m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Mała Syrenka


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.