Łowczyni z Auschwitz Online

The Huntress of Auschwitz
Łowczyni z Auschwitz online

Pozostaje nam thriller bez dreszczyku emocji i niczego, z wyjątkiem sugestii, że ona go torturuje, co choć trochę przypomina horror. Jeśli implikacja jest taka, że ​​horrorem były wydarzenia Holokaustu, to jeszcze bardziej trywializuje te wydarzenia.

Niespodzianka w ostatniej chwili próbuje wzbudzić wątpliwości co do tożsamości jej więźnia, ale służy też racjonalizacji tego, mówiąc, że nadal jest złym człowiekiem i zasługuje na wszystko, co mu się udaje. Ale nawet jeśli jest strażnikiem, jak heroiczne i szlachetne jest torturowanie mężczyzny, który prawdopodobnie miałby grubo ponad 100 lat? Niezadowolony z bycia nieznośnie nudną, Łowczyni z Auschwitz potrafi być również niesmaczna na wszystkie złe sposoby.

Huntress of Auschwitz jest dostępna w Wielkiej Brytanii za pośrednictwem High Fliers Films . Będzie dostępny w USA 9 sierpnia. FilmTagger znalazł kilka sugestii dotyczących lepszego oglądania.

Od lat zamożna bywalczyni Amelia Kaminska (Rula Lenska) szuka zemsty na niektórych z najgorszych zbrodniarzy wojennych znanych człowiekowi. Ale dla jej młodego protegowanego (Lowri Watts-Joyce), tym razem jest to sprawa osobista, gdy podróżuje do Europy, by wytropić Rudolfa Tannhausera (Jeffrey Charles Richards), nazistowskiego strażnika odpowiedzialnego za morderstwo jej pradziadków.

1h 30m 2022

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: The Huntress of Auschwitz
  • Data wydania: 23-05-2022
  • Rodzaj: Horror, Thriller, Wojenny

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Łowczyni z Auschwitz fili
Życzymy miłego seansu!