Leo Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Leo online

Nikt nie jest bardziej zaskoczony niż ja, że ​​sugeruję obejrzenie nowego filmu Adama Sandlera Leo cały film z rodziną podczas Święta Dziękczynienia.

Dorastałem naśladując głupie głosy Sandlera, ukrywając jego kasety z komediami przed rodzicami i ponownie oglądając Happy Gilmore oraz były zerowe. Leo fili w kółko, aż zapamiętałem je. To powiedziawszy, moje nadzieje związane z Billy Madison

zwiastuny, które widziałem, a które skupiają się na parze zrzędliwych zwierzaków narzekających na młodzież, nie zrobiły tego. nie wzbudzać zaufania.

Trzeba przyznać, że Sandler odniósł ostatnio krytyczne sukcesy dzięki takim filmom, jak thriller pełen niepokoju Nieoszlifowane klejnoty, dramat sportowy Nie jesteś zaproszony na moją Bat Micwę i komedia o dojrzewaniu HustleAleOd lat nie byłem podekscytowany obejrzeniem filmu Sandlera. Obwiniaj historię okropnych komedii, począwszy od kretyńskich Teraz wymawiam cię, Chucku i Larrym po ponurych Pixelsoraz The Ridiculous 6, zachodni, który ma 0% na Zgniłe pomidory.

1h 42m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Leo


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.