Kler Online

Kler
Kler online

Kilka lat temu tragiczne wydarzenia połączyły los trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, którą cudem uniknęli życia, duchowni spotykają się, aby świętować fakt przetrwania. 

Ich codzienne życie jest jednak bardzo różne. Lisowski (Jacek Braciak) to przedsiębiorcza kuria w dużym mieście, która marzy o przeprowadzce do Watykanu. 

Problem polega na tym, że arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos) stoi mu na drodze, luksusowy dostojnik, który wykorzystuje wpływy polityczne do budowy największego sanktuarium w Polsce. 

Drugi z księży Kler, Trybus (Robert Wieckiewicz), w przeciwieństwie do Lisowskiego, jest wiejskim pastorem. Służąc w miejscu pełnym ubóstwa, coraz bardziej ulega ludzkim słabościom. Kukula (Arkadiusz Jakubik) również nie odnosi wielkiego sukcesu, i – pomimo jego żarliwej wiary – faktycznie traci zaufanie swoich parafian z dnia na dzień. Wkrótce historie trzech duchownych po raz kolejny połączą się, a wydarzenia, które się odbędą, będą miały wpływ 

2h 13m 2018

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: Kler
  • Data wydania: 19-09-2018
  • Rodzaj: Dramat

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider, Gdzie obejrzeć
Kler fili
Życzymy miłego seansu!