King Richard Zwycięska rodzina Online

King Richard
King Richard Zwycięska rodzina online

Reżyser Reinaldo Marcus Green jest znacznie lepszy w reżyserowaniu dramatycznych scen niż w scenach tenisowych. Mają płaską, powtarzalną jakość, która nie odzwierciedla tylko tego, jak ekscytujące były w prawdziwym życiu. Ponieważ to musi się skończyć, tak jak robią to wszystkie filmy sportowe, z wielkim meczem, może to być poważny deficyt. Ale „Król Ryszard” jest na tyle sprytny, by wiedzieć, że jego siła tkwi w aktorstwie, więc mądrze odcina się między akcją teatralną a reakcjami i monologami Richarda i Brandy’ego.

Green jest również znacznie lepszy w przekazywaniu intensywności gróźb w Compton (scena szokującej przemocy jest znakomicie prowadzona przez reżysera i Smitha) niż w przedstawianiu nieodłącznego rasizmu panującego w klubach liliowobiałych, w których rywalizują Venus i Serena. Wydają się zbyt delikatne i żartobliwe, chociaż Jon Bernthal daje dobry, pełen frustracji obrót jako trener Rick Macci.

2h 25m 2021

Informacje
Aktorzy
  • Oryginalny tytuł: King Richard
  • Data wydania: 18-11-2021
  • Rodzaj: Dramat

  • Fili, Pobierz, Download, Online, Cały film, 1080p, Full HD, Lektor PL, Napisy PL, Torrenty, Chomikuj, Alltube, Ekino, Cda, Filman, Vider
King Richard Zwycięska rodzina fili
Życzymy miłego seansu!