Joker Online

Joker
Joker online

Joker koncentruje się na pochodzeniu kultowej nemezis i jest oryginalną, niezależną historią, której nie widziano wcześniej na dużym ekranie. Eksploracja Todda Phillipsa przez Arthura Flecka (Joaquin Phoenix), człowieka lekceważonego przez społeczeństwo, to nie tylko żmudne studium postaci, ale także szersza przestroga.

Pomysł, że późno w nocy talk-show wyemituje film z komiksu z klubu, aby wyśmiewać jego akt z 1981 roku, jest absurdalny. Tego rodzaju rzeczy miały miejsce dopiero w erze nowoczesnych smartfonów. W 1981 r. Musieliby mieć pozwolenie zarówno od komiksu, jak i klubu, a akt wietrzenia go bez pozwolenia prawdopodobnie wywołałby proces.

To niekoniecznie dziura w fabule. Ponieważ akt został nagrany w klubie, można uzasadnić, że Arthur musiał wcześniej podpisać prawa do publikacji w klubie. Klub Joker mógł następnie wyrazić zgodę na stację nadającą program późno w nocy. To może wydawać się zbyt daleko idące w prawdziwym świecie, ale pamiętaj, że film nadal rozgrywa się w fikcyjnym świecie, który może mieć różne prawa.

2h 2m 2019

Życzymy miłego seansu!