John Wick: Chapter 4 Cały film Oglądaj Online na Fili cc


John Wick: Chapter 4 online

Witamy ponownie, panie Wick. Seria John Wick jest interesująca. Wszystkie filmy z serii, która trwała prawie dekadę, miały miejsce w ciągu kilku tygodni od siebie. Stawia to pewne oczekiwania i presję na prowadzącego, Keanu Reevesa, aby nie zmieniał się w żaden ekstremalny sposób i nadal był w stanie nadążyć za fizycznością. Według GamesRadar Keanu uznał, że jest to najtrudniejsza i najbardziej wymagająca fizycznie rola, jaką kiedykolwiek pełnił, ze względu na ogromną ilość akcji w tej.

„ John Wick: Rozdział 4 ma najwięcej akcji ze wszystkich filmów [John Wick], co wiele mówi. I to więcej z dobrym marginesem. To wielkie przedstawienie”aktor Billa i Teda powiedział TotalFilm. „ John Wick: Rozdział 4 był najtrudniejszą fizyczną rolą, jaką kiedykolwiek miałem w swojej dotychczasowej karierze. Naprawdę wyszkolili mnie, aby móc mieć to, co nazywamy zestawem narzędzi. Przenieśliśmy jazdę samochodem na wyższy poziom, co bardzo mi się podoba. Jest 180s, 180s od przodu do tyłu, 270s od tyłu do przodu, dryfowanie… Więc było naprawdę fajnie mieć szansę nauczyć się tych umiejętności i grać”.

Każda pozycja w serii zawiera ante akcji i akrobacje. Nie tylko dodanie większych, bardziej skomplikowanych elementów, ale także wprowadzenie najlepszych talentów w świecie sztuk walki do zmierzenia się z Keanu, który w szczególności walczył z inspirowanymi Hongkongiem sekwencjami akcji filmów Matrix wraz z tą serią . Rozdział 4 dodaje do obsady mistrza sztuk walki, Donniego Yena .

2h 49m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - John Wick: Chapter 4


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.