Jackass 4.5 Online

Jackass 4.5
Jackass 4.5 online

Johnny Knoxville wraca na ostatnią przejażdżkę ze swoimi przyjaciółmi. Oto recenzja Jackass 4.5. Najnowsza — i ostatnia część — serii filmów o kaskaderach i żartach, której geneza pojawiła się w MTV na początku 2000 roku, zrodziła kilka spin-offów i trzy filmy. Film wyreżyserowany przez Jeffa Tremaine’a trwa półtorej godziny i jest nakręcony w wysokiej rozdzielczości.

Jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś Jackassa i zaczynasz od tego filmu, proponujemy przespacerować się po pasie YouTube. Obejrzyj kilka klipów i zapoznaj się z czasami zabawnymi, czasami szokującymi. A czasami całkowicie groteskowy charakter filmów, które Tremaine przekazywał publiczności przez dwie dekady.

Muszę powiedzieć, że byłem nastolatkiem, kiedy po raz pierwszy usłyszałem zdanie „Cześć, jestem Johnny Knoxville, witam w Jackass”. Przyjeżdżałem do domu przyjaciela po długim psim letnim popołudniu spędzonym na deskorolce. Piła sprawiła, że ​​opadła mi szczęka ze wszystkich zabawnych rzeczy, które robili ci faceci. Patrzenie, jak Chris Pontius rozbiera się wchodząc do sklepu, albo Danger Ehren robiący jakieś paskudne rzeczy, albo Johnny Knoxville, który walczy z bykiem, wyglądało fajnie i niebezpiecznie.

Ale teraz, trzydzieści lat później, po obejrzeniu tego, co stało się z Bam Margerą — który nie mógł wystąpić w filmie z powodu swoich problemów z uzależnieniem — śmierć Ryana Dunna w 2011 roku i cały proces dorastania sprawiły, że spojrzałem na ten film z innej perspektywy. . Film ma w sobie nutę nostalgiczną. Johnny, Spike Jonze i Jeff Tremaine zwerbowali nowe Jackasses, a nawet sprowadzili do tego kolegę dowcipnisia Erica André. Mimo to żaden Bam i żaden Ryan nie sprawiają, że serial wydaje się inny – niezależnie od tego, ile razy widzimy, jak Steve-O robi coś szorstkiego.

1h 30m 2022

Życzymy miłego seansu!