Infiesto Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Infiesto online

Gówno się dzieje z Dog Killer, ale nie wchodźmy w to. Spoilery. WHAUMMM, TRZECI DZIEŃ BLOKADY. Garcia i Castro szaleją na prawdopodobnym miejscu zbrodni, nie mając na sobie rękawiczek ani nie dbając o to, gdzie stąpają, ani nie okazując rozsądku, naprawdę, i odkrywają wskazówkę prowadzącą do faceta znanego jako Demon. Tak go nazywają: Demon.

Nasi gliniarze odwiedzają domniemaną przyczepę Demona i szaleją wokół bezsensownie, ponieważ liczy się czas, a przyczepa wybucha. Nie martw się, przetrwają, by szaleć w dymiących ruinach, mimo że jest to prawdopodobne miejsce zbrodni. Wydaje się jednak, że ich beztroskie wykrywanie działa, ponieważ zawsze znajdują idealną wskazówkę, aby dalej rozwikłać tajemnicę Kto porwał chudą dziewczynę, a także, jak się okazuje, Kilku innych nastolatków w jakimś rytualnym schemacie.

Spotykamy Demona – jeszcze większe dzieło niż Dog Killer, ale człowieku, jeszcze nie poznaliśmy Proroka. Prorok! Jedyną rzeczą gorszą od zabójców psów i demonów jest ktoś, kto twierdzi, że ma bezpośredni związek z bóstwem. Tymczasem WHAUMMM, CZWARTY DZIEŃ BLOKADY. Covid się dzieje. Alert spoilera: Covid dzieje się przez jakiś czas.

1h 36m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Infiesto


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.