Hypnotic Cały film Oglądaj Online na Fili cc


Hypnotic online

Rodriguez („ Alita: Battle Angel ”, „ Cztery pokoje ”) wyreżyserował, napisał scenariusz i zmontował „Hypnotic” w Austin w Teksasie, po trzech przerwach w produkcji i pozwie ubezpieczeniowym. Austin nie był Rodriguezem ani pierwszym wyborem lokalizacji jego produkcji (Los Angeles), ani nie był ich drugim (Toronto).

Mimo to trudno sobie wyobrazić, jak Rodriguez mógł nakręcić „Hypnotic” gdziekolwiek poza Austinem, zwłaszcza że większość swoich projektów nakręcił w Austin w ciągu 30 lat pracy jako filmowiec.

Co więcej, kiedy „Hypnotic” dotyczy bardziej atmosfery niż historii, wydaje się odzwierciedlać kryzys wyobraźni: co stało się z dziwnym i żywym Austinem z pamięci Rodrigueza? Czy kiedykolwiek istniał naprawdę?

Nie chcę przeceniać cech osobistych, które często omijają peryferie poszukiwań odpowiedzi przez Rourke’a, ale „Hypnotic” próbuje uśpić widzów w sugestywny sposób, głównie przez przesadne przedstawienie faktów z dochodzenia Rourke’a.

Łączy siły z Dianą Cruz ( Alice Braga ), „psychologiem ze sklepu z bilonami” (jego słowa), która przewozi Rourke’a po najciemniejszych zakamarkach Austin. Fani Rodrigueza mogą rozpoznać kilka kluczowych miejsc, takich jak miejsce na grilla w Bone Shack z filmu „Planet Terror”, gdzie kierowcy ciężarówek i Strażnicy Teksasu tankują tacos na śniadanie.

Inne lokalizacje Austin są znane tylko z powodu czających się w nich aktorów, takich jak Jeff Fahey i Jackie Earle Haley. Jest też paranoik w stylu Alexa Jonesa ( Dayo Okeniyi) ukrywając się w bogato zdobionym bunkrze. Widzi dobrze, ale nadal nosi opaskę na oko, którą przesuwa z oka na oko, aby uniknąć wykrycia przez kamery bezpieczeństwa, ze względu na ich technologię rozpoznawania twarzy, prawda?

1h 32m 2023
Lubisz Fili? Polub nas na FB

Źródła - Hypnotic


    Po kliknięciu przycisku nastąpi przekierowanie do wybranego tytułu.
    Odtwarzacze są własnością zewnętrznych serwisów.
    Nie mamy wpływu na treści czy reklamy jakie się tam znajdują.

    Przejdź do Odtwarzacza.